Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka z dziećmi straci dom? "Włożyłam w niego masę wysiłku i pieniędzy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 października 2018 r. o 11:40 Powrót do artykułu
Wojewoda? Ten z komunistycznej partii pisowskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
320 tys to chyba na stan surowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech te cwaniaczki z PKP spróbują kupić działkę i wybudować dom o takim samym metrażu i go wykończyć. Wszystko za 320 tys. zł. Powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszkodowanie w takiej kwocie za taką nieruchomość, to po prostu oszustwo. Niech szanowny Pan Wojewoda sprzeda swój dom za 320 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA !!! Podjąłem decyzję o zajęciu mieszkania i wszelkich nieruchomości "wojewody" za 2 tyg. Kwota odkupu po głębszych analizach to 15 tys. zł. Do tego zajmuję wszelkie pojazdy na rzecz Wojska Polskiego (wiem, niby tylko w stanie zagrożenia można, ale "co wolno wojewodzie...") za kwotę 5 tys. zł. Może złożyć zażalenie, ale termin rozpatrzenia to wiosna 2021 r. Decyzja nieodwołalna ze skutkiem natychmiastowej wykonalności (art. 15 ust. 1 Kodeksu Hammurabiego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fundamentalizm połączony z faszyzmem mordowanie narodu swego. W demokracji w zamian winna otrzymać dom i działkę o takim samym metrażu a nie srebrniki Judasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzór budowlany samorządu wydał pozwolenie na rozbudowę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie prawo, a sprawiedliwości żadnej,a 320 tys.odszkodowania to sobie niech w buty PKP włoży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzór budowlany samorządu wydał pozwolenie na rozbudowę ?
 ale jak wydał przed przejęciem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy budowie obwodnicy i S17 nie lepiej rzeczoznawcy wynajęci przez urzędników traktowali ludzi. Wszyscy współczują i rozkładają ręce. Taka jest urzędnicza rzeczywistość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tyle to kupi w Lublinie mieszkanie o pow. ok. 50-60m2 od dewelopera, a gdzie WŁASNA działka i wykończenie? Jak można okraść obywatela w imię prawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko czy ta działka była wcześniej własnością Pani Iwony czy gminy? Bo z tekstu wynika, że to Pani Iwona miała dom na nie swojej działce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widzieliście jaki dom ma wojewoda,bo ja niestety TAK ,bo jestem sąsiadką.Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widzieliście jaki dom ma wojewoda,bo ja niestety TAK ,bo jestem sąsiadką.Brak słów.
 a co żal ściska cztery litery, że taki wpis? Pracuje, zrabia to ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby dorzucili działkę to kwota byłaby ok. A jakiej powierzchni jest ten dom, bo coś nie doczytałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt budowy domu o powierzchni 120m2 do stanu surowego zamkniętego w roku 2018 to ok. 230 tys zł. do tego działka 500m2 (bo tyle ma ta Pani obecnie), to ile to ma być to warte? Nie przesadzajcie z tą krzywdą ludzką. Na ile wyceniono sąsiednie nieruchomości? Kobieta chciała grać na czas i zarobić "górkę" a tu zonk i teraz lata po gazetach z płaczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Ta sprawa jest bardzo trudna i złożona – przyznaje Radosław Brzózka, rzecznik wojewody lubelskiego. – Teraz też nie zależy nam na jakimś dramatycznym przebiegu sprawy.". Powinien dodać teraz, czyli przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
320 tysięcy złoty za działkę z domem toż to qrva złodziejstwo w biały dzień co za sqrviały kraj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ddt - "Koszt budowy domu o powierzchni 120m2 do stanu surowego zamkniętego w roku 2018 to ok. 230 tys zł. do tego działka 500m2 (bo tyle ma ta Pani obecnie), to ile to ma być to warte? Nie przesadzajcie z tą krzywdą ludzką. Na ile wyceniono sąsiednie nieruchomości? Kobieta chciała grać na czas i zarobić "górkę" a tu zonk i teraz lata po gazetach z płaczem. " stan surowy to nie wykończony dom... Ci ludzie z tego co widzę mieszkają tam już parę ładnych lat. Zastanawiam się czy ktoś ich pytał czy w ogóle chcą się wyprowadzać czy tylko postawili ich przed faktem dokonanym. A co z sentymentem, przywiązaniem, wspomnieniami etc... tego już nikt nie wycenia? Po wielu latach muszą zmienić miejsce zamieszkania nie z własnej woli. Chyba i za to należy się jakaś rekompensata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie pensje prezesa,wojewody itd..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...